Firma Profili

Hakkımızda /

Hak Plastimal Sanayi Ltd.Şti., 1958 yılında Ankara – Yıba Çarşısında ticaret hayatına başlamıştır. Firmamız 1990 senesinde, Ostim Organize Sanayi Bölgesinde bulunan ve halen hizmet vermekte olduğu merkez fabrikasına taşınmıştır. İlerleyen yıllarda, bir tanesi yine Ostim Organize Sanayi Bölgesinde olmak üzere, iki yeni fabrika daha hizmete girmiştir. Ostimdeki ikinci fabrikamızda da, paspayı, tij boruları ve fuga çıtaları gibi, başta inşaat malzemeleri olmak üzere, plastik ürün imalatı gerçekleştirmekteyiz. İmalat işlemi, sayısı her yıl yenilenen modern enjeksiyon makineleriyle yapılmaktadır. Kalitemiz, farklı alanlarda aldığımız TSE belgelerimizle onaylanmıştır.

Etimesgut – Şeker fabrikasının karşısında bulunan, sahip olduğumuz geniş arazi üzerine kurulu diğer fabrikamız ise, geri dönüşüm konusunda faaliyet göstermektedir. Bu fabrikamıza getirilen atık plastik maddeler, plastik hammaddesi olarak kullanılmak üzere işlenmektedir. Bu fabrikamız sayesinde, Hak Plastimal Sanayi Ltd.Şti. olarak doğanın korunması adına borcumuzu ödediğimizi bilmenin huzurunu duymaktayız.

Tamamı sigortalı 41 çalışanımız, ikisi ağır ticari olmak üzere 7 şirket aracımız ve 16 adet enjeksiyon makinemizle haftanın 6 günü siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. “Her zaman daha kaliteli üretim ve ekonomik çözümler” felsefesini benimsemiş ve çalışanlarına da benimsetmiş sayın Aydın GÜLHAN önderliğinde, sizlere en iyi hizmeti en kısa sürede ve en düşük maliyetle vermeyi ilke edinmiş bulunuyoruz.

Teşekkürler.